czwartek, 26 marca 2015

EM!

EM! Kochana, naprawdę nie wiem czemu ale NIE MOGĘ DODAWAĆ KOM na twoim blogu. Chce, piszę zaznaczam te na dole, a nie dodaje! Nie wiem czy tu jeszcze wchodzisz, ponieważ tak sie zachowałam i nie komentowałam, ale jak Boga kocham nie dodaje mi komentarzy...

1 komentarz:

  1. Kochana
    Dzięki za zgłoszenie problemu. Spróbuj może z innego e-maila (jeżeli taki posiadasz), albo z innej przeglądarki, a ja w tym czasie skrobnę (1000) wiadomość do portalu. Normalnie co najmniej raz na 3 miesiące muszę do nich pisać, bo coś się pieprzy.
    Ale nie łam się już nie takie wojny z nimi toczyłam
    (i jeszcze mnie nie usunęli ^^)

    Pozdrawiam
    Em

    OdpowiedzUsuń