O blogu

"Prawda  czasem boli bardziej niż obelga..."
Jest to blog inny niż wszystkie. Inni bohaterowie, inne pragnienia, inne miłości, inne kłopoty. Czy Sam, Ava, Jess, Ann, Leo, Oliwer, Rafał Samy i Dave żyją w bezpiecznym świecie? Czy może spotkają ich kłopoty? Czy to wszystko jest takie proste? Odpowiedzi na te, i inne pytania otrzymasz gdy będziesz ze mną do końca. Poznasz ich tajemnice i sekrety. Wystarczy jedna prosta czynność - czytanie. Zapraszam, i pozdrawiam.
Lily

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz