Dostałam nominację do Liebster Blog Award. Bardzo się cieszę, a oto i zasady:
"Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za “dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."
Dostałam następujące pytania:
1. Od kiedy piszesz?
2. Skąd pomysł na tego bloga?
3. Jakie książki lubisz najbardziej?
4. Od kiedy jesteś Potterhead?
5. Często masz wenę?
6. Lubisz czytać blogi innych?
7. Jaki jest twój ulubiony pairing?
8. Jaką liczbę lubisz najbardziej?
9. Jakiej muzyki słuchasz?
10. Znienawidzony film / serial / książka?
11. Jakspędzasz wolny czas?
1. Z racji że jestem małolatą, która prawnie nie może siedzieć na przednim siedzeniu...
Od niedawna. Początek 2014r. zaczęłam pisać miniaturki. To mój drugi blog. (ostatni nie wypał xd)
2. Pomysł? Pomysł wsią się z moich dziecięcych marzeń. Osoby: Thalia, Ann, Rachel i Dominika, są mną rozczepioną na cztery części. Tchalia, taka właśnie jestem tylko brak mi odwagi komuś przyłożyć, lecz aż to w sobie dusze. Tchalia, nie dusi. Nie kryje się z tym. Ann jest inteligentna, lecz ma jedną słabość: pająki. Ja jestem mądra ( by najmniej tak ludzie mówią xd) ale mam wadę, słabość. Opina ludzi. Nie obchodzi mnie co oni myślą, ale czuję się czasem dotknięta. Rachel, to kreatywna osoba, pełna energii i entuzjazmu. Ja też cieszę się ze wszystkiego i mam dużo pomysłów. Dominika jest mi najblirzsza. To połączenie reszty dziewczyn. Taka jestem naprawdę. I w rzeczywistości mam na imię Dominika.
3. Lubię fantastykę. Przenoszę się w tedy w inny świat. Świat bogów, czarów, tragedi.
4. Potterheads?! Od, 7\8 roku życia.
5. Często piszę na siłę. Ale kiedy mam wenę a brak mi kąpa, nie mogę zasnąć.
6. Uwielbiam. Często biorę z nich inspirację. Wpadam na pomysł. Kocham czytać blogi innych, bo często coś poprawię w swoim.
7. Moim ulubionym jest Jili <3 Kocham go. "Evans, umuwisz się ze mną?!"
8. Liczbę? Chyba 69 xd
9. Reaage. Słucham, ale nie wiem jak to się pisze xD Bednar i Bob one <3
10. Znienawidzony? NIENAWIDZĘ ZMIERZCHU! Kogo wybrać? Jackoba? A może... Ble...
11. Czas wolny. Czytam, biegam i jem słodycze.
Moje pytania:
1. Ulubiona książka?
2. Ulubiony blog?
3. Z kąt pomysł na bloga?
4. Z kąt czerpiesz inspiracje?
5. Ulubiony paring?
6. Dom?
7. Co było pierwszą książką typu "fantastyka" którą przeczytałaś?
8. Masz kogoś, na kim możesz polegać?
9. Czemu akurat taka tematyka?
10. Ktoś cię motywuje?
11. Jaki jest twój cel?
Nominuję:
1. http://evans-lily-zycie.blog.onet.pl/
2. http://j-and-l-forever-togheter.blogspot.com
3. www.evans-lily-huncwoci.blog.onet.pl
4. http://only-sevika.blogspot.com/2015/01/rozdzia-xiii.html
5. http://story-of-chloe-ann-wolf.blogspot.com
6. http://dramione-w-twoich-ramionach.blogspot.com/
To są wspaniałe blogi. Niestety, nie znam innych które by mnie tak zaciekawiły.
LAB od A.K.
Bardzo dawno temu mnie nominowała ale... Leń.
1. Do jakich fandomów należysz?
2. Piszesz raczej spontanicznie czy masz ściśle wytyczony
scenariusz?
3. Jaki jest Twój idealny nastrój do pisania?
4. Jakie jest twoje motto?
5. Jakie książki chciałabyś przeczytać?
6. Co motywuje Cię do dalszej pracy?
7. Jakie trzy słowa najtrafniej Ciebie opisują?
8. Do jakiej postaci literackiej jesteś podobna i dlaczego?
9. O czym teraz myślisz?
10. Na co czekasz?
11. Co mnie myślisz? xD (Przepraszam, musiałam.)
1. Do jakich fandomów należysz?
1. Należę do: Niezgodnych, Potterhed, Smoczych jeźdźców,
Trybutów, Herosów i pewnie jeszcze kilka by się znalazło ;>
2. Piszesz raczej spontanicznie czy masz ściśle wytyczony scenariusz?
2. Spontanicznie. Przyznam się bez bicia, na początku nie
miałam pojęcia o czym będzie blog. Dopiero niedawno wymyśliłam fabułę. Kiedy
zakładałam bloga, miałam dobre przeczucia. Teraz moje opowiadanie jest zawiłe,
spontaniczne i dobre. ( Znaczy plan wydarzeń i pomysł dobry ;> )
3. Jaki jest Twój idealny nastrój do pisania?
3. Bezbarwny. Gdy nie czuję… nic.
4. Jakie jest twoje motto?
4. Nie mam żadnego hasła. Mam po prostu kilka zasad których
się trzymam:
1. Przyjaciele którzy odeszli, nigdy nie dotarli.
2. Nie okłamuj samej siebie.
3. Rób to co kochasz i nigdy się nie poddawaj.
5. Jakie książki chciałabyś przeczytać?
5. Wszystkie książki fantastyki! xD
6. Co motywuje Cię do dalszej pracy?
6. Komentarze. Komentarze EM.
7. Jakie trzy słowa najtrafniej Ciebie opisują?
7. Trzy? Tylko?
Oddana, kochająca, zwariowana.
8. Do jakiej postaci literackiej jesteś podobna i dlaczego?
8. Jestem podobna do… Lily Evans. Czemu? Dla rodziny zrobiła
bym wszystko. Denerwują mnie pozerzy. Przyjaźń cenię bardzo, nie zważając na
pochodzenie, czy wygląd. Cenię ludzi za charakter.
9. O czym teraz myślisz?
9. O tym, żeby to skoooończyć. I o pierwszej randce siski!
xd
10. Na co czekasz?
10. Na zbawienie.
11. Co mnie myślisz? xD (Przepraszam, musiałam.)
11. Myślę, że jesteś wyjątkową nastolatką, która lubi
jabłecznik! Xd
Nie nominuję nikogo, tylko polecam blogi wyżej.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz