wtorek, 24 lutego 2015

Wygląd

Witam! Zapewne zauważyliście, iż się coś zmieniło. Tą (pozytywną) zmianę wprowadziła pewna młoda, zdolna, ładna, i inne pozytywne przymiotniki :) dziewczyna. Jest to Ola S. Mam nadzieję, że wpadniecie do niej na bloga (3 rozdziały, świetny ) Oto link: dark-angel-with-no-choice.blogspot.com
Czy ten szablon przypadł wam do gustu? Może się coś wam nie podoba? Napiszcie, co myślicie o tej zmianie ;) Pozdrawiam i zachęcam do czytania. Nowa notka pojawi się zapewne jutro lub po jutrze. Jest też ewentualność, że dziś :)
Lily, i jeszcze raz polecę tego fantastycznego bloga!

1 komentarz:

  1. Kochana,

    Bardzo podoba mi się nowy wygląd bloga. Już nie mogę się doczekać, kiedy opublikujesz kolejną notkę na swoim odnowionym blogu.
    Czasem sama się zastanawiam, czy nie zlecić komuś zrobienia szablonu, bo nie jestem specjalistą w tej dziedzinie :)

    Pozdrawiam
    Em

    Ps. Do 27.02 :)

    OdpowiedzUsuń