niedziela, 28 czerwca 2015

***

Hej. Więc zaczęłam znów pisać. Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale  informuję. Nie, nie pojawi się tu już żadna notka. Ale przerwy w pisaniu też nie robię. Za dużo pojawiło się tu wątków. Jakieś choroby, śmierci, a wszystko niepotrzebne. Zaczynam od początku. To będzie coś podobnego, ale innego. Na razie jeszcze mój nowy blog jest "niewidzialny", ale a dwa tygodnie powinien być już gotowy. Chciałam tylko podziękować osobom, które mnie wspierały. Mam na myśli EM i kilka osób które nie komentowało, ale pisało swoje opinie na czacie. Dziękuje!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz